DERNEK TAKİP : ÜYE TİPLERİ

Dernek programımızda , üye ekleme ,listeleme , düzenleme,silme , aktif ve pasif seçenekleri vardır. Bu eklediğimiz üyeleri tahsilatlarda ve diğer işlemlerde otomatik olarak en hızlı şekilde kullanabileceğiniz bir sistem kurduk. Temelde üyeler bir gruba bağlı olmalıdır. Bu gruplar üyenin ücretlendirilip ücretlendirilmeyeceğini belirlediği gibi , çalışanlar , burs alanlar, yöneticiler gibi statülerini de belirlemektedir. Bu sebeple üye eklerken grup seçimi çok önemlidir. zira bağış verdiğimiz kişileri tuttuğumuz bağış grubumuzda ki üyeleri aidat tahsilat ekranın da göremeyiz. yada maaş ödeme ekranında sadece çalışanlar grubunda ki üyeleri görebilirsiniz...

Dernek Üye Ekleme İşlemleri;

Dernek takip sistemimiz de 3 tip üye ekleme seçeneği vardır. Bunlar;

 • GENEL ÜYE TİPİ
 • MEMUR ÜYE TİPİ
 • ÖĞRENCİ ÜYE TİPİ

GENEL ÜYE TİPİ :

öğrenci derneği programı

Kasa girişi menüsün altında aidat tahsilatı seçeneğini seçiyoruz karşımıza solda üye ara yazan bir alan çıkıyor, sağdaysa boş olarak üye ödeme hareketleri yazan bir çerçeve çıkıyor.         Genel üye tipi , genel olarak önerdiğimiz üye tipidir. Üyeleriniz tek tip bir yapıda değilse bu üyelerlin ad , soyad ,telefon, kan grubu, adres, meslek gibi genel bilgileriinin alındığı üye tipidir. Sistemde hiç bir ayar yapmadığınız de genel üye tipi aktif olacaktır.

MEMUR ÜYE TİPİ :

memur dernek ve sendikaları

Kasa girişi menüsün altında aidat tahsilatı seçeneğini seçiyoruz karşımıza solda üye ara yazan bir alan çıkıyor, sağdaysa boş olarak üye ödeme hareketleri yazan bir çerçeve çıkıyor.         Memur sendika ve dernekleri için hazırlanmış üye tipdir. Üyenin çalıştığı kurum bilgileri, statüsü gibi bilgileri baz alındığı üye grubudur. yine üye tipi sadece memur olmayanlar için önermediğmiz bir gruptur.

ÖĞRENCİ ÜYE TİPİ :

Dernek maaş ödemesi

Kasa girişi menüsün altında aidat tahsilatı seçeneğini seçiyoruz karşımıza solda üye ara yazan bir alan çıkıyor, sağdaysa boş olarak üye ödeme hareketleri yazan bir çerçeve çıkıyor.         Öğrencilerden oluşan dernek ve benzeri kuruluşlar, spor klupleri için hazırladığımız üye tipidir. Bu Üye tipinde öğrencinin bilgileri, veli bilgileri, ve sosyal hayatındaki bilgiler okul bilgileri ön plana çıkmaktadır.

 • KOLAY KULLANIM

  Basit arayüz,
  Pratik kullanım
  Toplu işlem seçenekleri.

 • BULUT ALTYAPISI

  Bulut üzerine kurulu sistemimiz ile internetin olduğu her yerden verilerinize hızlı ve rahatça ulaşabilirsiniz.

 • GÜVENLİ İŞLEM

  Bilgileriniz bizim ile güvende,
  tüm verileriniz 256 bit ssl ile şifrelenmektedir.

 • TAM DESTEK

  Profesyonel Çağrı merkezimiz,
  Yazılım destek ekiplerimiz her zaman ücretsiz olarak yanınızda.

Bize Ulaşın     (0380) 544 3 544
Öztek SMS / whatsapp toplu mesaj / araç takip & © 2011 ÖZTEK HABERLEŞME TİC. SAN. LTD. ŞTİ. Tüm hakları saklıdır.